SQS Solutions Sp. z o.o.

SQS Solutions od 14 lat świadczy usługi w sektorze kontroli jakości.
Naszą siłą jest wyspecjalizowana kadra - jej wysoka kultura pracy i organizacji, wiedza i szerokie doświadczenie.

Visit website

Company
authorities

structure

Management Board

 • Grzegorz Góralczyk

  Prezes zarządu

  Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Towaroznawstwo, specjalność Zarządzanie Jakością Wyrobów. Swoje umiejętności zawodowe szlifował w polskich spółkach w działach logistyki i zakupów.
  W SQS Holding S.A. odpowiedzialny jest finanse i controlling, a także za realizację budżetów. Biegle posługuje się językiem angielskim. Uczestnik wielu certyfikowanych szkoleń. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek. Jego hobby to komputery, software oraz dobra książka

 • Szymon Kowalski

  Członek zarządu

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Przechodząc przez wiele szczebli kariery zawodowej stał się profesjonalnym analitykiem rynków.
  W SQS Holding S.A. odpowiedzialny jest za budowanie strategii spółek oraz realizację założonych budżetów. Uczestnik licznych certyfikowanych szkoleń. Biegle posługuje się językiem angielskim. Prywatnie mąż i ojciec córki. Jego zainteresowania to przede wszystkim JUDO (1 DAN) oraz motoryzacja i wędkarstwo. Jest też aktywnym instruktorem judo, fitness oraz pływania.

 • Paulina Graboś

  Prokurent

  Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na Wydziale Towaroznawstwa i Zarządzania Produktem oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Zarządzania. Od początku kariery zawodowej związana z Grupą SQS. Przechodząc przez niemal wszystkie szczeble kariery zdobyła zaufanie Zarządu spółki, który przekazał jej zarządzanie tak odpowiedzialnym działem jak Kadry i Płace. Biegle posługuje się językiem angielskim. Uczestniczka wielu certyfikowanych szkoleń. Prywatnie żona i matka syna. Jej hobby to florystyka oraz dobra książka.

 • Rafał Mazurek

  Członek zarządu

  Z wykształcenia informatyk, absolwent Zespołu Szkół Łączności w Gliwicach. Pierwsze kroki zawodowe stawiał jako pracownik IT. Swoje doświadczenie i wiedzę postanowił przenieść na płaszczyznę biznesu związanego z kontrolą jakości. Nabyte przez kilkanaście lat doświadczenie na wszystkich szczeblach kierowniczych pozwoliło na poszerzenie wiedzy i doświadczenia z zakresu optymalnego zarządzania zasobami.
  W SQS Holding S.A. odpowiedzialny jest za zarządzanie zasobami i optymalizację procesów. Biegle posługuje się językiem angielskim. Uczestnik licznych certyfikowanych szkoleń. W życiu prywatnym mąż i ojciec syna. W czasie wolnym najchętniej słucha muzyki rockowej, którą ku rozpaczy rodziny, próbuje grać na gitarze. Nieustający fan gier planszowych oraz miłośnik filozofii.

SQS Holding S.A.

ul. Samuela Lindego 14
30-148 Kraków
t: +48 12 346 57 03


NIP: 677-24-11-806
Regon: 366114119
Kapitał zakładowy: 300 000,00 PLN
KRS: 0000653324
Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy